Zadejte stavební materiál, který chcete hledat:

rozšířené vyhledávání | seznam dodavatelů

Vše, co potřebujete na stavbu, online!

Pomůcky ve vaší dílně: Nepostradatelný dílenský vozík

Rádi trávíte svůj čas v dílně, anebo vlastníte firmu, která se bez ní neobejde? Pokud ano, zcela jistě dbáte na vynikající vybavení této místnosti. Jejím základem by nemělo být pouze nářadí různého druhu, ale také vhodné doplňky, jež dokážou usnadnit práci.

Našim tipem je kvalitní a spolehlivý dílenský vozík. Je to totiž právě on, který vám dokáže velmi rychle a efektivně přiblížit jakékoli nářadí, jež momentálně potřebujete. Do jeho útrob umístíte nejrůznější šroubováky, klíče a také další důležité nástroje. Jak takový dílenský vozík vybírat a kde nakoupit opravdu kvalitní a spolehlivé modely?

Myslete na vaši bezpečnost

Bezpečnost práce je neskutečně důležitá a především v profesionálních provozech se na ni vztahují zákonem jasně stanovená pravidla. I dílenské vozíky musí tato kritéria splňovat do posledního detailu. Začít bychom u nich měli zejména pevnou konstrukcí se zaoblenými hranami. Vozík musí disponovat kolečky s brzdami, díky nimž nedojde nikdy k jeho samovolnému rozjezdu, jenž by mohl způsobit velmi nepříjemná zranění. Dále se nesmí samovolně otevírat zásuvky. Jejich součástí musí být mechanismus, který otevření předejde.

Typy dílenských vozíků

Určitě byste si měli promyslet i nákup konkrétního modelu dílenského vozíku. K dispozici jsou různé varianty. Velmi oblíbený je dílenský vozík složený jenom z polic. Typický je úplně otevřenou konstrukcí, která nabídne dostatek prostoru pro umístění jakéhokoli nářadí.

Jestliže chcete mít své nástroje pod poličkou, pak volte variace se zásuvkami. Záleží pouze na vašich potřebách. U firmy POLAK CZ s.r.o. si zcela jistě vybere variantu, která vám bude maximálně vyhovovat. K dispozici je v nabídce spousta nejrůznějších modelů, které splňují veškeré atesty. I designově budou vaší dílně dokonale sedět.

Reklama
asdasd
Nejčtenější články

Vítejte na stránkách internetového serveru STAVEBNÍ ZBOŽÍ, na kterém můžete jako firma inzerovat nebo jako zákazník nakupovat stavební materiál. Nabízený stavební materiál lze vyhledávat díky přehledně rozděleným kategoriím nebo pomocí vyhledávacího pole, do kterého se přímo zadává název poptávaného produktu. Firmám nabízíme registraci a první tři měsíce inzerce stavebního materiálu zdarma.