Zadejte stavební materiál, který chcete hledat:

rozšířené vyhledávání | seznam dodavatelů

Vše, co potřebujete na stavbu, online!

Stavební stroje – práce jde rychleji od ruky!

Rozjíždíte stavební práce a potřebujete nejen schopné zaměstnance, ale hlavně stavební stroje? Bez hutnící techniky, grejdů, kloubových dumperů, teleskopických manipulátorů, hydraulických pásových rypadel, elektrocentrál, mobilních kompresorů, pažení, bočních vysokozdvižných vozíků a dalšího příslušenství se prostě neobejdete. Kde se obrátit a jak poznat výkonnou stavební techniku na první pohled?

Kvalita – klíč k úspěchu v jakémkoliv oboru

Pokud se chystáte do náročných stavebních prací, obraťte se na společnost TERRAMET, která patří již 25 let k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v České republice. Firma se věnuje prodeji a servisu dumperů BELL, graderů HMB-NOBAS, manipulátorů MAGNI, elektrocentrál JCB a ENDRESS, kompresorů KAESER a pažení ALLROUND. TERRAMET spol. s. r. o. je součástí rakouského holdingu TERRA, jež má prvotřídní zastoupení ve 12 zemích střední a východní Evropy.

Specialisté mají bohaté zkušenosti

Produkty osvědčených značek lze zakoupit v mnoha obchodních centrech a servisních sítích po celé České republice. Centrála společnosti se nachází v Čestlicích u Prahy. Pobočky naleznete v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Ostravě, Hradci Králové a Brně-Modřicích. Na všech pobočkách a v samotné centrále vám budou zodpovězeny zvídavé otázky. Ihned vám budou poskytnuty informace ohledně prodeje nové a použité stavební techniky, náhradních dílů, záručního i pozáručního servisu a technického poradenství. Společnost si uvědomuje, že není možné pořídit si kvalitní stavební stroje za peníze v hotovosti, proto spolupracuje se solidními leasingovými partnery.

Potřebujete půjčit stavební stroje?

Využijte půjčovnu stavební techniky JCB, kompresorů Kaeser, pažení Allround a elektrocentrál Endress. K dispozici jsou stroje staré v rozpětí 1 – 3 roky. Technika je dopravena na místo určení v požadovanou dobu. Pokud chcete, aby vaše stavební práce probíhaly s úspěchem a bez zbytečných komplikací, rozhodněte se pro spolupráci se společností TERRAMET.

Reklama
asdasd
Nejčtenější články

Vítejte na stránkách internetového serveru STAVEBNÍ ZBOŽÍ, na kterém můžete jako firma inzerovat nebo jako zákazník nakupovat stavební materiál. Nabízený stavební materiál lze vyhledávat díky přehledně rozděleným kategoriím nebo pomocí vyhledávacího pole, do kterého se přímo zadává název poptávaného produktu. Firmám nabízíme registraci a první tři měsíce inzerce stavebního materiálu zdarma.