Zadejte stavební materiál, který chcete hledat:

rozšířené vyhledávání | seznam dodavatelů

Vše, co potřebujete na stavbu, online!

Vířivky léčí. Pořiďte si svou vlastní!

Blahodárných účinků hydromasáže využívali už naši předkové. Již staří Egypťané si užívali horkých koupelí. Horké koupele byly velice oblíbené i ve Starověkém Řecku a Římě. Naši předkové totiž věděli, že vířivky léčí. A proto jsou zde až dodnes, jen maximálně vylepšené a přizpůsobené náročným požadavkům současných zákazníků.

Pravidelný pobyt ve vířivce léčí. Tuto větu vám potvrdí nejen počínání našich předků, ale i lékaři. Hydromasáž nám může zajistit lepší psychickou pohodu, uvolnění svalů a kloubů i pomoc při hubnutí. Zkrátka, dnešní vířivka je malým zázrakem. Pořiďte si svou vlastní a omezte tak návštěvy lékaře, které již v mnoha případech nebudou nutné.

Komu vířivka pomůže?

Vířivka je velice vhodná pro sportovce. Po velké fyzické zátěži svaly potřebují uvolnění, a právě to nabízí kvalitní vířivka, která má trysky rozmístěné tak, aby se zaměřovala na nejvíce namáhané svaly.

Lékaři pobyt ve vířivce doporučují také lidem s artrózou. Vzhledem k tomu, že voda nadnáší, provádí se mnohem snáze cviky, které posilují svaly kolem kloubů.

Máte problémy se spánkem? Pak i vám může pomoci pravidelná koupel ve vířivce. Vířivka vám totiž nabídne dokonalou relaxaci, odpoutáte se od denních problémů, vyčistíte si hlavu a bude se vám usínat lépe.

Pokud trpíte na bolesti zad, ať už z práce na zahradě nebo dlouhého sezení u počítače, oceníte kvalitní, pravidelnou hydromasáž ve vlastní vířivce. Hloubková masáž a prohřátí svalů bolesti zad pomáhá účinně redukovat.

Kde koupit vířivku?

Uvažujete-li o koupi vířivky, doporučujeme pečlivě vybírat. Trh nabízí širokou škálu možností, ale ne všechny jsou právě tím, co hledáte. Abyste měli vířivku dlouho a navíc splnila Vaše očekávání, vybírejte pouze z prověřených modelů, a to ve speciálních kamenných prodejnách, kde Vám rádi poradí s volbou vhodného modelu.

Chystáte-li se kupovat vířivku v Ostravě, v Praze nebo v Mladé Boleslavi, určitě zavítejte do showroomů společnosti SPA Studio s.r.o., kde je možné prohlédnout si kvalitní kanadské vířivky značky Canadian Spa International ®. Kupte si svou novou vířivku v Praze, v Mladé Boleslavi nebo v Ostravě, v prodejnách SPA Studia a proměňte svůj domov v malé wellness centrum.

Reklama
asdasd
Nejčtenější články

Vítejte na stránkách internetového serveru STAVEBNÍ ZBOŽÍ, na kterém můžete jako firma inzerovat nebo jako zákazník nakupovat stavební materiál. Nabízený stavební materiál lze vyhledávat díky přehledně rozděleným kategoriím nebo pomocí vyhledávacího pole, do kterého se přímo zadává název poptávaného produktu. Firmám nabízíme registraci a první tři měsíce inzerce stavebního materiálu zdarma.