Jak osvětlíte špatně přístupnou výrobní halu?

Téma osvětlení dělá vrásky na čelech všem majitelům výrobních hal, skladů, kancelářských prostor i dalších komerčních budov. V mnoha případech se totiž nemůžete spoléhat na klasická okna. Jak tento problém šikovně obejít?

Neutrácejte za elektřinu

Možná vás napadlo, že zkrátka všude nainstalujete elektrické žárovky/zářivky. V noci se bez nich určitě neobejdete. Rozhodně však zapomeňte na nekonečné denní svícení. Kvůli němu byste zbytečně vyhazovali klidně i stovky tisíc korun z okna. Tudy cesta nevede…

Dlouhodobě se mnohem více vyplatí spíše střešní světlík. Jedná se o skleněnou stříšku, která zdobí střechu vaší budovy. Skrz ni proudí přirozené denní světlo a soustavou potrubí se dostane až k nastavitelné odrazové ploše. Ta ve finále rozprostírá sluneční paprsky do vašich interiérů. Správně vymyšlená konstrukce zajistí téměř 100% světelnou účinnost.

S pomocí této vychytávky snadno osvětlíte všechny nepřístupné chodby, sklady, schodiště i další specifické prostory. A co víc, dlouhodobě vás to nebude stát ani korunu.

Podívejte se, jak světlíky vypadají

Určitě vás zajímá, jak vlastně světlíky vypadají, na jak rozměrnou střechu se dají nainstalovat, kolik takový projekt stojí a tak dále.

Přesně proto se podívejte na webové stránky známých profesionálů z firmy R3Stav. Tento výrobce světlíků má zkušenosti z desítek náročných projektů na všech druzích budov. Realizuje obloukové, sedlové, pultové i shedové střešní světlíky. Poradí si i s opláštěním, rekonstrukcí a skladbou firemních střech.

Na jeho internetových stránkách si budete moci prohlédnout fotografie z předchozích projektů. Stejně tak se dozvíte, jaká byla přesná cena celé práce. Díky tomu si utvoříte mnohem jasnější představu a spočítáte si, kolik ušetříte oproti svícení elektřinou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *