3 tipy, kde shánět zakázky nejen pro stavební firmu

Poslední rok dal mnohým podnikatelům zabrat. Příjmy se snížily, zakázek bylo méně. Mnohé firmy byly nuceny začít aktivně vyhledávat zakázky, protože zákazníci se přestali hrnout samovolně. Kde ale hledat? Na internetu! Máme pro vás tři tipy na konkrétní poptávkové weby.

Existuje několik poptávkových webů, na nichž můžete shánět zakázky. Vyžaduje to chvíli času a sem tam nějakou investici, členství na těchto webech může být zpoplatněné. Pojďme se společně podívat na tři příklady poptávkových serverů.

1. Stavební zakázky a poptávky

Portál www.stavebni-zakazky-poptavky.cz je zaměřen přímo na stavební firmy. Snadno si zde vyfiltrujete oblast, jíž se zabýváte – třeba instalatérské práce, zahrada, vývoz septiku, malíři pokojů, topenáři, zednické práce apod. Členství na portálu je zpoplatněné, ale aktuálně lze získat 2 měsíce zdarma, což je dostatek času na to, abyste zjistili, zda vám tento poptávkový kanál funguje. Nové zakázky vám chodí e-mailem, takže je nezmeškáte.

2. Zakázky poptávky

Dalším podobným je portál Zakázky-popávky.cz. Ten už není zaměřen čistě na stavebnictví, přesto zde najdete velkou spoustu stavebních zakázek. V podstatě většina z nich je stavebních. Výhodou je možnost prohlížet si zakázky podle lokality, v níž působíte. Opět platí, že po registraci vám jsou zakázky z oblastí, jež vás zajímají, zasílány e-mailem. Sami tedy nemusíte nic hlídat.

3. České zakázky

Za zmínku stojí i portál České-zakázky.cz. Hodně poptávek je tam zaměřených na automobilový sektor, ale nechybí ani ty stavební. I tento portál má aktuálně akci na dva měsíce členství zdarma. Je velmi jednoduchý, aktivní zakázky vidíte hned na hlavní straně. Je možné mezi nimi vyhledávat, ovšem trochu chybí možnost filtrace.

Na závěr ještě nutno podotknout, že zda zakázky z těchto portálů skutečně získáte, závisí hodně na vašem přístupu. Dejte si záležet s každou nabídkou, buďte vstřícní, nabízejte dobré ceny. Lidé dávají poptávky na tyto portály proto, aby si mohli z nabídek vybírat – ta vaše tedy musí být nejlákavější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *