Pasivní domy nabízejí komfortní bydlení a úsporu na energiích

Investice do nového bytu či domu není jistě zanedbatelná, proto by si ji měl člověk dobře promyslet. Ideálním řešením jsou pasivní domy Zlonín, které nabízejí ekonomický, ekologický, zdravý a inteligentní způsob bydlení.

Společnost Zelený Zlonín s. r. o. má s výstavbou pasivních domů po celé republice dlouholetou praxi a nyní přichází s projektem Zelený Zlonín. Ten nabídne více než 100 novostaveb s nadčasovými technologiemi a technickým řešením.

Co vědět o projektu?

U obce Zlonín, která je od Prahy vzdálená asi 7 km, vzniká architektonicky zajímavý projekt pasivní domy Zlonín. Jedná se ekonomicky přínosný styl bydlení, protože domy splňují náročná kritéria a pyšní se nadstandardním komfortem bydlení. Při zhlédnutí prezentace upoutají pasivní domy u Prahy moderním vzhledem, ale také extrémně nízkými náklady na energie. Jedná se o úsporu až 90 % oproti běžnému domu. Život v novostavbě ocení nejen rodiny s malými dětmi, nýbrž i alergici. Viladům se může pochlubit stálým přívodem čerstvého vzduchu a vytváří tak antialergenní prostředí. V domě nepanují teplotní rozdíly a noví majitelé se v něm budou cítit příjemně v jakémkoliv ročním období. Je báječné, že tyto domy splňují podmínky finanční podpory Nové zelené úsporám.

Žijte v atraktivní lokalitě

Pasivní domy u Prahy budou postaveny během 3 let, a to v lukrativním prostředí blízko hlavního města. Jedná se tak o rozvíjející se lokalitu s dobrou občanskou a dopravní dostupností, která je bezpečná a obklopená zelení. Po ruce budou mít rezidenti autobusové i vlakové spojení, mateřskou a základní školu, restauraci, sportovní a golfové hřiště i krásy přírody. Zájemce nadchne individuální výstavba rodinných domů, stačí se jen informovat a zjistit cenné informace. Podívejte se tedy na aktuální nabídku pasivních domů s aplikací inteligentní domov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *