Chcete si zajistit koupání přímo na vlastní zahradě? Ideální volbou je plastový bazén

Zima je sice v plném proudu, léto ale zaklepe na dveře dřív, než se zdá. Právě teď je ten nejlepší čas se na něj připravit. Chcete-li zvelebit svůj domov a přizpůsobit zahradu svým zájmům a potřebám, měli byste se již teď pustit do plánování. To platí zejména v případě, kdy si chcete pořídit vlastní bazén. Právě jeho vybudování je lepší zrealizovat ještě před začátkem léta. Jinak si během nejteplejších měsíců roku neužijete, dost možná navíc budete mít místo upraveného trávníku přímo pod okny staveniště.

Plastový bazén je odolný a jeho instalace je poměrně rychlá

Váháte, jaký bazén bude ten pravý? Pokud si nechcete přidělávat práci a zároveň preferujete vysokou odolnost kvalitu, bude pro vás ideální plastový bazén. Ty vyrábí společnost ALBIXON, která dodává i tepelná čerpadla a příslušenství, zároveň zajišťuje i kompletní servis.Vybrat si můžete buď skimmerový nebo přelivový bazén. Chcete-li si protáhnout koupací sezónu a užívat si dovádění ve vodě i za chladnějších či deštivých dnů, oceníte zastřešení, které vám zajistí komfortní teplotu až do října. Dostupné jsou i bazény vydlážděné těžkou fólií, jejichž výhodou je, že mohou mít v podstatě libovolný tvar. Majitelé rodinných domků a chalup však nejčastěji volí standardní tvary.

Jaké materiály společnost ALBIXON používá na výrobu plastových bazénů?

Plastové bazény ALBIXON jsou vyrobeny z desek z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů. Jednotlivé díly jsou navzájem spojeny extrudovaným horkovzdušným svařováním. Při této metodě je pevnost spojů vyšší než pevnost samotných desek. Tím je zcela vyloučeno vytvoření prasklin v některé ze spár. Použité materiály jsou pevné a houževnaté, odolné vůči vnějším vlivům, UV záření i běžné bazénové chemii, mají dlouhou životnost a vysokou barevnou stálost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *