K čemu se používají ocelové konstrukce?

V současné době se opět začínají rozbíhat stavebnické práce, ať už klasických zděných nemovitostí či prostorných skladových hal. Velice často se ve stavebnictví využívají ocelové konstrukce, které jsou charakteristické poměrně velkými rozměry. Nicméně dodávka a montáž konstrukcí jsou poměrně náročnými záležitostmi, které už spadají do rukou profesionálů. V následujících řádcích vám prozradíme, k čemu se ocelové kostry využívají.

Uplatnění nachází především při výstavbě halových prostorů anebo při realizaci různých přístaveb. Ale vysoká hmotnost konstrukčních prvků vyžaduje přítomnost těžkých strojů (jeřábů) a kvalifikovaných svářečů. Velice důležité je, aby jednotlivé části byly ošetřené kvalitním nátěrem odolným vůči korozi.

Ale výrobce ocelových konstrukcí se většinou nezaměřuje čistě na tento druh materiálu. Ve své kompetenci má také výrobu technologických konstrukcí, jako jsou plošiny, lávky, zábradlí či koncertní pódia.

Stěhování těžkých strojů

Se stavebnickým segmentem je spojená těžká technika. Nicméně čas od času je nezbytné takovou techniku přestěhovat, ale svépomocí to prostě nezvládnete. Zde musí nastoupit odborník na stěhování strojů, který disponuje speciálními vozíky. Ať už potřebujete přepravit těžké stroje na delší vzdálenost, nebo pouze ve výrobní hale, raději vždy oslovte profesionála, který se dostane také k těžko dostupným strojům.

V této oblasti působí společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE, která se specializuje na výrobu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí. V její kompetenci jsou také dodávka a montáž průmyslových potrubních rozvodů a zařízení pro vodu, páru, vzduch, technické plyny i olej. Nicméně výroba ocelových konstrukcí je stěžejní službou v portfoliu, kterou využívá spousta spokojených zákazníků opakovaně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *