Práce revizního technika má díky novému programu INSPECTO konečně parametry 21. století

INSPECTO je nový revizní software, který nabízí výhody online práce v terénu pro revizní techniky. Činnosti se zjednodušují a zrychlují. Ten, kdo pracuje s tímto softwarem, získává jednoznačný náskok před ostatními kolegy z branže.

Věc doposud zcela nevídaná. Ke klientovi přijde revizní technik a hned na místě mu vystaví i revizní správu. I to je možné díky novému programu INSPECTO. Je to software vyvinutý speciálně pro revizní techniky. Umožňuje práci v terénu a minimalizuje veškerou administrativu spojenou s prací revizního technika. 

Revize lze tvořit díky předdefinovaným šablonám, i díky možnosti snadného využití citací z ČSN norem při vyplňování revizní správy, velice snadno a rychle. K dispozici je rovněž závadovník. Zatímco dříve si polovinu práce nosil revizní technik domů či do kanceláře, teď je schopen vše udělat přímo na místě. 

TIP: Podívejte se, jak revizní software INSPECTO pracuje

Data v cloudu jsou přístupná z různých zařízení technika

Veškerá práce revizního technika v terénu, ale i v kanceláři, se ukládá do cloudového úložiště. Díky tomu si na předvypracované i hotové zprávy sáhne revizní technik odkudkoliv, kde se může připojit k internetu. Nezáleží ani na tom, jestli to bude z notebooku, tabletu nebo z chytrého telefonu. Revizní zprávy lze rovněž snadno revidovat či zasílat e-mailem.

Aktuální moduly INSPECTO

Online revizní software INSPECTO obsahuje v současné době modul pro revize vyhrazených technických elektrických zařízení. Sem patří oddíly Elektroinstalace, Systém ochrany před bleskem, Zařízení pro oblouková svařování, Elektrické spotřebiče a Elektrické stroje.

V každém oddílu revizního programu jsou k dispozici šablony pro revizní činnost. A to vždy jak podle norem dřívějších, tak nových. Data je možné přenášet ze starých zpráv do nových a vytvářet pouhé korekce. Finální zprávu má revizní technik možnost elektronicky podepsat. Případně vytisknout a podepsat fyzicky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *