Na veletrh For Arch s firmou Prefa zdarma

Na pražském výstavišti v Letňanech aktuálně probíhá veletrh For Arch, který je jako dělaný pro všechny nadšence do stavebnictví. Mnoho inspirace zde najdou nejen stavební firmy a profesionálové, ale také všichni, kdo staví, rekonstruují nebo o něčem takovém přemýšlí.

Veletrh For Arch je největším stavebním veletrhem u nás. Jeho sláva ovšem sahá i za naše hranice, kromě českých vystavovatelů zde narazíte i na zahraniční. Mají zde stánky, ale rovněž odborné workshopy a přednášky. Vystavují stavební materiály, stroje, konstrukce, výrobky apod. Nachystané jsou i praktické ukázky různých řemesel. Letos se koná už 30. ročník tohoto veletrhu a vy můžete být u toho. Jako hosté společnosti Prefa zcela zdarma.

Prefa, český výrobce hliníkových střech

Pokud jste někdy slyšeli o společnosti Prefa, nejspíš to bylo v souvislosti s hliníkovými střechami. Právě na ty se společnost specializuje a ve svém stánku na veletrhu vám ráda vysvětlí proč. Hliníková střecha je ekologická, lehká a má dlouhou živostnost. Díky tomu si firma může dovolit poskytovat zákazníkům 40letou záruku.

Kromě toho Prefa realizuje i fasádní systémy, odvodnění střech, protipovodňovou ochranu, solární montážní systém apod. Vždy se snaží být zákazníkům nápomocná, například dokáže doporučit řemeslníka z okolí.

Vydejte se s Prefou na For Arch zdarma

Stánek firmy Prefa najdete na veletrhu v hale č. 1, sektoru B. Číslo stánku je 12. Všichni zájemci se navíc mohou na veletrh přijít podívat zcela zdarma. Běžný lístek stojí 150 korun, ale vy můžete dorazit jako host společnosti Prefa, stačí se zaregistrovat. Bližší informace a odkaz na registraci najdete na webu Prefa. Ale pospěšte si, protože veletrh For Arch trvá jen do 21. září. Ve všední dny je přístupný od 10 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 17. Loni se zde vystřídalo téměř 70 000 návštěvníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *