Proč byste měli zvolit dřevěné podlahy do interiéru? 

Dřevěná podlaha je lukrativní podlahová krytina, která dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru, ať už bydlíte ve staromódním, nebo moderním rodinném domě. Přírodní barva je přirozená a současně i přitažlivá. Investice do dřevěné podlahy zkrátka zvýší hodnotu nemovitosti. V následujících řádcích vám však prozradíme mnohem více předností. 

Pravděpodobně jste ani netušili, že dřevěné podlahy existují hned v několika provedeních. Připraveny jsou laminátové, bambusové, masivní, zrenovované i korkové. Záleží pouze na vašich představách a preferencích. 

Snadno se renovují

V okamžiku, kdy se na podlaze objeví nějaké škrábance a nedostatky, nemusíte se ničeho obávat, protože je možné provést renovaci. Vymění se poškozené dřevo, případně se vybrousí a nanese se na něj nový nátěr. Nemusíte tedy vyměňovat podlahu v celé místnosti.

Jednoduché čištění

Stejně jako se dobře čistí vinylové plovoucí podlahy, tak i dřevěné vám přirostou k srdci, co se úklidu týče. Stačí podlahu několikrát týdně zamet a jednou týdně vytřít. Samozřejmě záleží na prašnosti v místnosti a podobně. 

Vysoká odolnost

Svým vzhledem si vás získá kolekce The Family vyznačující se vysokou odolností a pevností. Jedná se o odolný podlahový materiál, který snáší i náročné používání. Při správné péči vám dřevěná podlaha vydrží dlouho, aniž by ztrácela po kvalitativní stránce. 

Estetika

Pokud je vaší prioritou působivý design, nepřijdete zkrátka. Vinylová plovoucí podlaha je sice hezká, ovšem dřevěná má brilantní a elegantní vzhled s teplým nádechem. 

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si objednáte zboží, podívejte se na stránky prodejce SUPELLEX. Jedná se o svět podlah, kde na vás čeká široké portfolio podlahových krytin. Podívejte se i na dřevěné podlahy Esco a další modely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *