Užitečný pomocník každého stavebníka

Žádná stavební firma se neobejde bez užitkového vozového parku. Hodí se furgon, pickup, valník, sklápěč i přívěs. Hledáte kdo má na prodej valník nebo úžitkovou dodávku? Máme pro vás tip. Firma Vans Centre prodává nadstandardně kvalitní ojeté užitkové vozy, které nakupuje od velkých a prestižních evropských dodavatelů. Sama společnost se řídí etickým kodexem dle evropských standardů, které ovlivňují kvalitu prodejních i poprodejních služeb. Za 13 let svého fungování prodala firma Vans Centre přes 20 000 užitkových automobilů. Právě na ty se totiž tento pražský specializovaný autobazar zaměřuje.

Firma odebírá vozy primárně od stálých dodavatelů, kde je dlouhodobě ověřená kvalita. Nestane se vám, že koupíte třeba vůz po dopravci, kde se předpokládá vysoká míra opotřebení vozidla. Velká část vozů je z ukončených operativních leasingů a aukcí. Automobily získáváte ve zcela jiném, lepším standardu, než jsme u nás v České republice zvyklí. Ať již tedy hledáte „Iveco Daily prodej“, nebo jinou značku užitkového vozů, ve Vans Centre najdete vždy lepší kvalitu vozů i služeb.

Vozidla, která jsou aktuálně v nabídce, vidíte přímo v e-shopu firmy

Vozy jsou nejen detailně popsané, ale rovněž perfektně nafocené. I bez osobní návštěvy tak máte perfektní přehled o stavu vozidla. Rovnou získáte přehled o možnosti úvěru pro pořízení tohoto vozidla, můžete zadat nezávaznou poptávku, nebo si velice snadno vylistujete z aktuální nabídky podobné vozy.

Vozidla až po servisní prohlídce a potřebné údržbě

Dva roky se nemusíte starat o poruchy vzniklé na vozidle. Získáváte totiž zcela nadstandardní dvouletou záruku, a to bez ohledu na to, kolik za tuto dobu ujedete kilometrů. Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že koupíte starší vůz a hned budete muset řešit tak tradiční a drahé opravy u starších vozů: turbodmychadlo, blok motoru, vstřikovací systém, hlavu válců, DPF filtr a EGR či klimatizaci.

Kompletní služby s vysokým standardem

Ve firmě vám zdarma vyřídí úvěr, navíc bez zbytečné administrativy i lustrování. Vykoupí též váš starý vůz, případně vám automobil zapůjčí. Vans Centre totiž provozuje i autopůjčovnu se zánovními vozy. Půjčovna má k dispozici přes 100 vozů a lze s nimi jezdit neomezeně po celé Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *