Víte, kde sehnat stavební prvky, abyste měli atraktivní zahradu?

Současná nabídka stavebních prvků je vskutku široká, a proto si můžete vybrat z pestrého produktového portfolia i v případě, že hledáte materiál pro stavbu zděného plotu. Samozřejmě existuje hned několik způsobů, jak si oplotit svůj pozemek okolo rodinného domu. Dřevěný plot však vyžaduje poměrně náročnou a pravidelnou péči, kovový plot se zase nehodí ke každé nemovitosti, zatímco plotové tvárnice jsou univerzální a dokonale zapadnou do jakékoliv zástavby. 

Velice důležité je sladit jednotlivé prvky po designové stránce, aby nepůsobila zahrada příliš chaoticky. Ohlížejte se tedy na to, jaké máte plotové tvárnice, dlažbu, zídku, předěl, ale také opěrné zdi. Ideální je všechno hnát do stejného stylu. 

Jednotlivé varianty se dají kombinovat

Pokud máte cit pro design, určitě se pusťte do jemných kombinací různých materiálů, ale dávejte si pozor na to, aby nebyly příliš přehnané. V případě, že vám designové cítění vůbec nic neříká, je lepší přenechat návrh spíše na zahradní architekty. Materiál si však můžete zakoupit sami. Existuje spousta možností, kde. 

Pravděpodobně se rozhodujete, zda si objednat plotové tvárnice, betonové obrubníky, zahradní systémy a další věci skrze internet, nebo se obrátit na některou kamennou prodejnu ve vašem okolí. Pohodlnější, zároveň často i levnější variantou je objednávka skrze e-shop. Ceny jsou často mnohem přijatelnější a navíc vám e-shop dodá materiál přímo na místo určení.

PRESBETON jako specialista na stavební materiál

Jedním z odborníků na prodej stavebního materiálu je PRESBETON. Jedná se o společnost, která má na tuzemském trhu přední postavení. V její nabídce najdete dlažby, obrubníky, tvarovky, zákrytové desky, palisády, květináče, ztracené bednění, okrasné a svahové tvárnice, žlaby, dělicí prvky, zahradní stěny a spoustu dalšího. Stačí si pouze z pestré nabídky vybrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *