Firma se specializací na zemědělské budovy

Ať už potřebujete opravit zemědělskou budovu, sklad obilí, obrovskou halu, nebo velký výrobní závod, měli byste brát v úvahu, že je to trochu něco jiného než běžné stavby. Liší se hlavně rozměry, tím pádem i velikost zakázky. Snad nemá smysl zdůvodňovat, že firma se specializací právě na tyto typy budov je pro vaše účely vhodnější než kdejaká stavební společnost.

Tipem pro takové případy je firma Tobolák, která sídlí v Uherském Brodě. Zaměřuje se na průmyslové objekty, technické budovy, haly a administrativní domy. Opravuje především střechy, ale rozhodně to neznamená, že provádí pouze pokrývačské práce. Poradí si i s konstrukcemi hal či izolací.

Renovace střechy

Firma Tobolák sundává a pokládá krytinu, opravuje eternitové a plechové střechy, montuje a opravuje hromosvodní sítě. Staré nátěry oškrábe a očistí a aplikuje nový nátěr, eternitové střechy čistí dokonce tlakovou vodou. Používá antikorozní barvy a kvalitní nátěry s několikaletou zárukou a dlouhou životností. Součástí oprav jsou samozřejmě i veškeré klempířské a tesařské práce na střešních konstrukcích. Provádí rovněž hydroizolace střech.

Dalším jejich oborem jsou zámečnické práce, v rámci nichž nejčastěji dodávají a montují ocelové haly. Haly, které často slouží jako sklady, dodávají včetně opláštění a zateplení.

Lidský přístup a férové ceny

Nebojte se společnost kontaktovat, i když se od vás nachází trochu dál. Firma Tobolák působí po různých místech ČR. Po telefonické domluvě se zástupci firmy přijedou na místo podívat, zjistí skutečný stav a navrhnou řešení. Předem připraví cenovou nabídku, kterou dodrží, a harmonogram realizace.

Firma má za sebou dlouholeté zkušenosti, poskytuje záruku na dílo a hlavně ctí zásadu, že na čem se dohodnete, to platí. Garantují kvalitu práce a pro případná rizika jsou pojištěni až do výše 50 milionů korun. Proto neváhejte a ozvěte se jim. Bližší informace najdete přímo na www.izolace-strech.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *