Vířivky léčí. Pořiďte si svou vlastní!

Blahodárných účinků hydromasáže využívali už naši předkové. Již staří Egypťané si užívali horkých koupelí. Horké koupele byly velice oblíbené i ve Starověkém Řecku a Římě. Naši předkové totiž věděli, že vířivky léčí. A proto jsou zde až dodnes, jen maximálně vylepšené a přizpůsobené náročným požadavkům současných zákazníků.

Pravidelný pobyt ve vířivce léčí. Tuto větu vám potvrdí nejen počínání našich předků, ale i lékaři. Hydromasáž nám může zajistit lepší psychickou pohodu, uvolnění svalů a kloubů i pomoc při hubnutí. Zkrátka, dnešní vířivka je malým zázrakem. Pořiďte si svou vlastní a omezte tak návštěvy lékaře, které již v mnoha případech nebudou nutné.

Komu vířivka pomůže?

Vířivka je velice vhodná pro sportovce. Po velké fyzické zátěži svaly potřebují uvolnění, a právě to nabízí kvalitní vířivka, která má trysky rozmístěné tak, aby se zaměřovala na nejvíce namáhané svaly.

Lékaři pobyt ve vířivce doporučují také lidem s artrózou. Vzhledem k tomu, že voda nadnáší, provádí se mnohem snáze cviky, které posilují svaly kolem kloubů.

Máte problémy se spánkem? Pak i vám může pomoci pravidelná koupel ve vířivce. Vířivka vám totiž nabídne dokonalou relaxaci, odpoutáte se od denních problémů, vyčistíte si hlavu a bude se vám usínat lépe.

Pokud trpíte na bolesti zad, ať už z práce na zahradě nebo dlouhého sezení u počítače, oceníte kvalitní, pravidelnou hydromasáž ve vlastní vířivce. Hloubková masáž a prohřátí svalů bolesti zad pomáhá účinně redukovat.

Kde koupit vířivku?

Uvažujete-li o koupi vířivky, doporučujeme pečlivě vybírat. Trh nabízí širokou škálu možností, ale ne všechny jsou právě tím, co hledáte. Abyste měli vířivku dlouho a navíc splnila Vaše očekávání, vybírejte pouze z prověřených modelů, a to ve speciálních kamenných prodejnách, kde Vám rádi poradí s volbou vhodného modelu.

Chystáte-li se kupovat vířivku v Ostravě, v Praze nebo v Mladé Boleslavi, určitě zavítejte do showroomů společnosti SPA Studio s.r.o., kde je možné prohlédnout si kvalitní kanadské vířivky značky Canadian Spa International ®. Kupte si svou novou vířivku v Praze, v Mladé Boleslavi nebo v Ostravě, v prodejnách SPA Studia a proměňte svůj domov v malé wellness centrum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *