Stavební stroje – práce jde rychleji od ruky!

Rozjíždíte stavební práce a potřebujete nejen schopné zaměstnance, ale hlavně stavební stroje? Bez hutnící techniky, grejdů, kloubových dumperů, teleskopických manipulátorů, hydraulických pásových rypadel, elektrocentrál, mobilních kompresorů, pažení, bočních vysokozdvižných vozíků a dalšího příslušenství se prostě neobejdete. Kde se obrátit a jak poznat výkonnou stavební techniku na první pohled?

Kvalita – klíč k úspěchu v jakémkoliv oboru

Pokud se chystáte do náročných stavebních prací, obraťte se na společnost TERRAMET, která patří již 25 let k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v České republice. Firma se věnuje prodeji a servisu dumperů BELL, graderů HMB-NOBAS, manipulátorů MAGNI, elektrocentrál JCB a ENDRESS, kompresorů KAESER a pažení ALLROUND. TERRAMET spol. s. r. o. je součástí rakouského holdingu TERRA, jež má prvotřídní zastoupení ve 12 zemích střední a východní Evropy.

Specialisté mají bohaté zkušenosti

Produkty osvědčených značek lze zakoupit v mnoha obchodních centrech a servisních sítích po celé České republice. Centrála společnosti se nachází v Čestlicích u Prahy. Pobočky naleznete v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Ostravě, Hradci Králové a Brně-Modřicích. Na všech pobočkách a v samotné centrále vám budou zodpovězeny zvídavé otázky. Ihned vám budou poskytnuty informace ohledně prodeje nové a použité stavební techniky, náhradních dílů, záručního i pozáručního servisu a technického poradenství. Společnost si uvědomuje, že není možné pořídit si kvalitní stavební stroje za peníze v hotovosti, proto spolupracuje se solidními leasingovými partnery.

Potřebujete půjčit stavební stroje?

Využijte půjčovnu stavební techniky JCB, kompresorů Kaeser, pažení Allround a elektrocentrál Endress. K dispozici jsou stroje staré v rozpětí 1 – 3 roky. Technika je dopravena na místo určení v požadovanou dobu. Pokud chcete, aby vaše stavební práce probíhaly s úspěchem a bez zbytečných komplikací, rozhodněte se pro spolupráci se společností TERRAMET.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *